Live ενημέρωση: Άρης – Ατρόμητος 1-3 Τελικό

LIVE ενημέρωση στα παιχνίδια Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ (19:30) και Άρης - Ατρόμητος (20:15) για τη 10η αγωνιστική της Stoiximan Super League.

Live ενημέρωση στο ντέρμπι ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (19:30) και στο Άρης - Ατρόμητος (20:15) για τη 10η αγωνιστική της Stoiximan Super League.
Συντάκτης: Μάριος Σταμπουλής Χρόνος ανάγνωσης: 3 λεπτά

Live ενημέρωση στο ντέρμπι ΟλυμπιακόςΠΑΟΚ (19:30) και στο ΆρηςΑτρόμητος (20:15) για τη 10η αγωνιστική της Stoiximan Super League.

Live ενημέρωση: Άρης – Ατρόμητος 1-3

Τέλος στο ματς Άρης – Ατρόμητος 1-3, μεγάλη νίκη για την ομάδα του Ίλιτς.

Δείτε εδώ το τρίτο γκολ του Ατρόμητου

77′ ΓΚΟΛ: Νέα εξαιρετική αντεπίθεση ο Ατρόμητος και 1-3 μετά από άψογο σουτ του Καμαρά μέσα στην περιοχή.

Δείτε εδώ το δεύτερο γκολ του Ατρόμητου

55′ ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο που κάνει το 1-2! Ο Βερστράτε κάνει πέναλτι πάνω στον Έντερ, ο Βαλένσια αναλαμβάνει την εκτέλεση, και δίνει εκ νέου προβάδισμα στην ομάδα του.

90+8 ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό: Ο Φορτούνης με ωραία σέντρα βρίσκει τον Μασούρα, ο οποίος με κεφαλιά μειώνει σε 4-2. Τέλος στο ματς, μεγάλη νίκη του ΠΑΟΚ με 4-2 μέσα στο Καραϊσκάκη.

Δείτε εδώ το Άρης – Ατρόμητος 1-1

Δείτε εδώ το Άρης – Ατρόμητος 0-1

86′ ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό! Πανέμορφο τέρμα από τον Φορτούνη που μειώνει σε 1-4

78′ ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ και διαστάσεις θριάμβου στο σκορ! Ο Κωνσταντέλιας έκανε μαγική ενέργεια, πάσαρε με τακουνάκι στον Οζντόεφ που από κοντά έκανε το 0-4

65′ ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ! Πάσα του Μουργκ, πλασέ από κοντά του Μπράντον Τόμας και 0-3 ο Δικέφαλος

39′ ΓΚΟΛ για τον Άρη και 1-1! Ο Φαμπιάνο ευστόχησε σε πέναλτι και ισοφάρισε

56′ ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ και 0-2! Ο Μπράντον Τόμας εκτέλεσε εύστοχα από την άσπρη βούλα και έκανε το 0-2 κόντρα στον Ολυμπιακό.

25′ ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο! Ο Ρομπάι έκανε την πάσα μετά από σέντρα από τα αριστερά, με τον Φριντγιόνσον μέσα από την μικρή περιοχή, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Κουέστα.

Σέντρα στο δεύτερο μέρος στο «Γ. Καραϊσκάκης»

19′ Καλή στιγμή για τον Άρη! Ο Ασεβέδο δεν έδιωξε σωστά, ο Μοντόγια πάσαρε στον Σουλεϊμάνοφ, αυτός σούταρε, ο Τσιντώτας απέκρουσε σε κόρνερ!

Ημίχρονο στο Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ! 0-1 ο Δικέφαλος με γκολ του Ζίβκοβιτς.

Σέντρα στο «Κλ. Βικελίδης»

39′ ΓΚΟΛ Ο ΠΑΟΚ! Ο Μπάμπα έκανε τη σέντρα, ο Ζίβκοβιτς το γυριστό σουτ μέσα από την περιοχή, με τον Πασχαλάκη να κάνει λάθος απομάκρυνση και τη μπάλα να καταλήγει στα δίχτυα της ομάδας του! 1-0 ο Δικέφαλος!

30′ Νέα καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ! Ο Αντρίγια Ζίβκοβιτς έφυγε γρήγορα μόνος του στην κόντρα, πέρασε τον αντίπαλό του, όμως το σουτ που έκανε έφυγε ψηλά άουτ

25′ Πρώτη καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ! Ο Κουλιεράκης μέσα από την περιοχή έκανε γυριστό σουτ, όμως η μπάλα έφυγε άουτ

23′ Τεράστια ευκαιρία από τον Ολυμπιακό! Γύρισμα από τον Φορτούνη, ο Ποντένσε σούταρε από κοντά, όμως ο Κοτάρσκι έκανε τρομερή απόκρουση και κράτησε το μηδέν

12′ Πρώτη καλή στιγμή στο ματς! Ο Φορτούνης βρέθηκε έξω από την περιοχή, έκανε το σουτ, με τον Κοτάρσκι να μπλοκάρει τη μπάλα