Live ενημέρωση: Ο ΠΑΟΚ νίκησε εύκολα ξανά τη Σάμροκ Ρόβερς και πάει Europa League

Η εξέλιξη του αγώνα Παναθηναϊκός - Λανς για τα πλέι οφ του Europa Conference League και Σάμροκ Ρόβερς - ΠΑΟΚ για το Europa League.

Live ενημέρωση: Παρακολουθήστε την εξέλιξη στο επαναληπτικό αγώνα ΠαναθηναϊκόςΛανς (21:00) για τα πλέι οφ του Europa Conference League και Σάμροκ Ρόβερς – ΠΑΟΚ (22:00) για το πλέι οφ του Europa League.

Live ενημέρωση: Σάμροκ Ρόβερς – ΠΑΟΚ 0-2 Τελικό

Τέλος στην Ιρλανδία! Ο ΠΑΟΚ επικρατεί με 0-2 και παίρνει την πρόκριση στο Europa League

75’ ΓΚΟΟΟΟΟΟΛΛΛ για τον ΠΑΟΚ και 2-0! Εκπληκτική κάθετη μπαλιά του Σβαμπ, ο Ντεσπόντοφ με πανέμορφο τελείωμα έκανε το 2-0

64’ ΓΚΟΟΟΟΟΛΛΛ για τον ΠΑΟΚ! Ο Ζίβκοβιτς δεν κατάφερε να νικήσει τον Πολς, ομως στη συνέχεια πάσαρε στον Οζντόεφ ο οποίος με σουτ άνοιξε το σκορ

58’ Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ! Ο Ντεσπόντοφ πάσαρε μέσα στην περιοχή στον Τισουντάλι ο οποίος από καλή θέση έκανε κακό τελείωμα και έστειλε άουτ τη μπάλα

52’ Καλή ευκαιρία για τη Σάμροκ Ρόβερς! Ο Κάβανα εκτέλεσε απευθείας ένα φάουλ από πλάγια θέση, ο Κοτάρσκι διώχνει εντυπωσιακά

Τέλος στο ΟΑΚΑ! Ο Παναθηναϊκός παίρνει μεγάλη πρόκριση στο Europa Conference League νικώντας με 2-0 τη Λανς

90+2′ Τρομερή διπλή ευκαιρία για τη Λανς! Αρχικά ο Ντραγκόφσκι έδιωξε ένα δυνατό σουτ και στη συνέχεια ο Μαξίμοβιτς έδιωξε πάνω στη γραμμή κρατώντας το μηδέν

89′ Απίστευτη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Ιωαννίδης με άδειο τέρμα έστειλε άουτ τη μπάλα και έχασε τρομερή ευκαιρία να τελειώσει την υπόθεση πρόκριση

85′ ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛ για τον Παναθηναϊκό και 2-0! Εκπληκτική αντεπίθεση των Πρασίνων μετά από φάση διαρκείας της Λανς, ο Μαντσίσι «σέρβιρε» στον Τετέ ο οποίος με σουτ δίνει σκορ πρόκρισης στην ομάδα του

36’ Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Ντεσπόντοφ, δύσκολη απόκρουση από τον Πόλς

62’ ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛ για τον Παναθηναϊκό! Ο Πελίστρι με όμορφο σουτ μέσα από την περιοχή κάνει το 1-0

57’ Τεράστια ευκαιρία για τη Λανς! Προβολή του Τόμασον και τεράστια απόκρουση από τον Ντραγκόφσκι

10’ Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Το γύρισμα του Ζίβκοβιτς σταμάτησε στον Πόλς και στη συνέχεια ο Οζντόεφ έκανε δυνατό σουτ με τον αντίπαλο πορτιέρο να διώχνει και πάλι δύσκολα

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο στο ΟΑΚΑ

5’ Καλή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ωραία πάσα του Τισουντάλι στον Ντεσπόντοφ ο οποίος έκανε δυνατό σουτ με τον Πολς να αποκρούει

Σέντρα στο Σάμροκ Ρόβερς – ΠΑΟΚ

Οι ενδεκάδες στο Σάμροκ Ρόβερς – ΠΑΟΚ

ΠΑΟΚ: Κοτάρσκι, Ότο, Κετζιόρα, Μιχαηλίδης, Μπάμπα, Καμαρά, Οζντόεφ, Ντεσπόντοβ, Μουργκ, Ζίβκοβιτς, Τισουντάλι

Σάμροκ Ρόβερς: Πόλς, Κλίρι, Λόπες, Κάβανο, Τόουελ, ΜακΈνεφ, Ο’ Νέιλ, Ο’ Σάλιβαν, Μπερνς, Μπάιρν, ΜακΝάτι

Ημίχρονο στο ΟΑΚΑ! Στο 0-0 το σκορ

33′ Μεγάλη ευκαιρία για τη Λανς! Ο Σαϊντ έκανε το σουτ από πλάγια θέση, ο Ντραγκόφσκι κάνει τεράστια απόκρουση

15′ Απόκρουση από τον Ντραγκόφσκι! Ο Σοκοτά εκτέλεσε, ο «φύλακας-άγγελος» των Πρασίνων κρατάει με μεγάλη απόκρουση το μηδέν

14΄Πέναλτι για τη Λανς! Το κερδίζει ο Ντα Κόστα μετά από ανατροπή του Μλαντένοβιτς

1′: Άρχισε το παιχνίδι!

Παναθηναϊκός (Αλόνσο): Ντραγκόφσκι, Κώτσιρας, Ίνγκασον, Γεντβάι, Μλαντένοβιτς, Αράο, Τσέριν, Τετέ, Πελίστρι, Μπακασέτας, Ιωαννίδης.

Στον πάγκο του «τριφυλλιού» θα είναι οι: Λοντίγκιν, Λίλο, Βαγιαννίδης, Μαξ, Σένκεφελντ, Ζέκα, Σπόραρ, Τζούριτσιτς, Μαντσίνι, Λημνιός, Μαξίμοβιτς και Νταμπίζας.

Λανς (Γουίλ Στιλ, 3-4-1-2): Σαμπά – Γκραντίτ, Κουσάνοφ, Σαρ – Φρανκόφσκι, Τόμασον, Ντιούφ, Μασάδο – Ντα Κόστα – Σοτοκά, Σαΐντ.

Στον πάγκο οιΑ Πέτριτς, Κόφι, Αγκιλάρ, Ενζολά, Φουλτζίνι, Τσάβες, Ογεντίραν, Χαϊνταρά, Μεντί, Πουιγί, Λασκαρί, Γκανιό.

Η σελίδα ανανεώνεται αυτόματα.
Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Live ενημέρωση: Ο ΠΑΟΚ νίκησε εύκολα ξανά τη Σάμροκ Ρόβερς και πάει Europa League», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.