Μαρμίτα: «Γκρέμισε» το τραπέζι στο χαμένο πέναλτι του Σποράρ ο «Φρουρός»! – Χασκογελούσε ο Ραπτόπουλος (vid)

Μαρμίτα: Απίστευτη έκρηξη του οπαδού του Παναθηναϊκού «Φρουρού» στο πέναλτι που έχασε ο Παναθηναϊκός κόντρα στον Βόλο. Γελούσε ο Ραπτόπουλος.
Συντάκτης: Κώστας Παπαδόπουλος Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Ο Παναθηναϊκός έφερε οδυνηρή ισοπαλία 0-0 με τον Βόλο στη Λεωφόρο το απόγευμα της Κυριακής (2/4) και όπως καταλαβαίνετε είχαμε έντονες καταστάσεις στην εκπομπή Μαρμίτα.

Η μεγάλη «έκρηξη» ήρθε φυσικά στις καθυστερήσεις εκεί όπου η ομάδα του Ιβάν Γιοβάνοβιτς κέρδισε πέναλτι στο 94′ και ο Σποράρ το «πέταξε στα σκουπίδια» στο 97! Ή μάλλον καλύτερα το απέκρουσε ο τερματοφύλακας Κλέιμαν των φιλοξενούμενων.

Όπως καταλαβαίνετε κεντρικό πρόσωπο στη Μαρμίτα ήταν ο οπαδός του Παναθηναϊκού «Φρουρός». Με το που ο Σποράρ ετοιμάζεται να εκτελέσει την εσχάτη των ποινών, εκείνος ετοιμάζεται να πανηγυρίσει, αλλά μάταια…

Ο Κλέιμαν πετάχθηκε στην δεξιά του γωνία και είπε «όχι» στον φορ του τριφυλλιού, με αποτέλεσμα να ακολουθήσει μια απίστευτη «έκρηξη» από τον «Φρουρό». Αφού είπε ένα βροντερό «ΟΟΟΧΙΙΙΙΙΙ ρε μ@λ@κ#!!!», στη συνέχεια γρονθοκόπησε το… δύσμοιρο τραπέζι του πάνελ και κατόπιν σηκώθηκε και αποχώρησε από την εικόνα που βλέπαμε.

Αφού έμεινε για μερικά λεπτά όρθιος να ηρεμήσει, τελικά επέστρεψε στο πάνελ. Δίπλα του Κωστής Ραπτόπουλος, ο Τρέγιας και ο Χατζηνάκος χασκογελούσαν από την ομολογουμένως… δυναμική του αντίδραση στη χαμένο πέναλτι.

Μετά ο Φρουρός τα έβαλε με τον Ραπτόπουλο ο οποίος προέβλεψε οτι θα χαθεί τα πέναλτι, όπως και τελικά έγινε!

Μαρμίτα: Δείτε παρακάτω το σχετικό στιγμιότυπο