Μεγάλη Τετάρτη στις 7:30μ.μ. το ΠΑΣ Γιάννινα- Απόλλων Σμύρνης
Οριστικοποιήθηκε η μέρα και ώρα διεξαγωγής του εξ αναβολής αγώνα της 24ης αγωνιστικής της Super League![Μεγάλη Τετάρτη στις 7:30μ.μ. το ΠΑΣ Γιάννινα- Απόλλων Σμύρνης](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/03/apapap-scaled.jpg)
Ορίστηκε από τη Super League το μοναδικό παιχνίδι που ήταν ανοιχτό εδώ και αρκετό καιρό, εξαιτίας της διακοπής του πρωταθλήματος. Ο λόγος για την αναμέτρηση ΠΑΣ Γιάννινα- Απόλλων Σμύρνης, η οποία και θα ολοκληρώσει την 24η αγωνιστική του πρωταθλήματος.
Η Super League ανακοίνωσε πως ο εξ αναβολής αγώνας θα διεξαχθεί τη Μεγάλη Τετάρτη στις 19:30 στο γήπεδο των Ζωσιμάδων.
Η ανακοίνωση: «Ανακοινώνεται ότι ο αγώνας ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ, στο πλαίσιο της 25ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Super League Σουρωτή, θα διεξαχθεί τη Μ. Τετάρτη 04.04.2018 και ώρα 19:30 στο Ε.Σ.Ι. “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”».