ΟΦΗ
Επιβεβαίωση Sportime: Στον ΟΦΗ ο Στάρτζεον!
Ο Φάμπιο Στάρτζεον θα φοράει την φανέλα του ΟΦΗ, επιβεβαιώνοντας απόλυτα το ρεπορτάζ του Sportime από τις 31 Αυγούστου. Όπως προκύπτει από την επίσημη ενημέρωση των Κρητικών, η ΠΑΕ ΟΦΗ ήρθε σε αρχική συμφωνία με την Φεϊρένσε για την απόκτηση του Φάμπιο Στάρτζεον. Ο 26χρονος Πορτογάλος μεσοεπιθετικός αναμένεται μέχρι αύριο στο Ηράκλειο για να περάσει...![Επιβεβαίωση Sportime: Στον ΟΦΗ ο Στάρτζεον!](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/09/sturgeon.jpg)
Ο Φάμπιο Στάρτζεον θα φοράει την φανέλα του ΟΦΗ, επιβεβαιώνοντας απόλυτα το ρεπορτάζ του Sportime από τις 31 Αυγούστου.
Όπως προκύπτει από την επίσημη ενημέρωση των Κρητικών, η ΠΑΕ ΟΦΗ ήρθε σε αρχική συμφωνία με την Φεϊρένσε για την απόκτηση του Φάμπιο Στάρτζεον.
Ο 26χρονος Πορτογάλος μεσοεπιθετικός αναμένεται μέχρι αύριο στο Ηράκλειο για να περάσει από ιατρικές εξετάσεις και αν όλα πάνε καλά θα ανακοινωθεί η μεταγραφή του.
Εδώ και αρκετές μέρες υπήρχε συμφωνία με τον παίκτη και την ομάδα του, αλλά καθυστέρησε περισσότερο η υπόθεση επειδή εκτός από τη Φεϊρένσε, είχε κρατήσει δικαιώματα και η Γκιμαράες.
Ωστόσο, το συγκεκριμένο εμπόδιο ξεπεράστηκε και ο παίκτης θα έρθει στην Κρήτη άμεσα.