Ολυμπιακός – Μίλαν: 3-0 μέσα σε έξι λεπτά οι «ερυθρόλευκοι» με γκολάρες (vids)

Ο Ολυμπιακός πέτυχε τρία γκολ μέσα σε έξι λεπτά κόντρα στην Μίλαν στον τελικό του Youth League.

Ολυμπιακός – Μίλαν: Οι «ερυθρόλευκοι» βρίσκονται «αγκαλιά» με την κατάκτηση του Youth League, πετυχαίνοντας τρία τέρματα μέσα σε πέντε λεπτά.

Στο 60ο λεπτό ο διαιτητής έδειξε την άσπρη βούλα για χέρι του παίκτη των Ιταλών, με τον Μουζακίτη να αναλαμβάνει την εκτέλεση και να στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα για το 1-0, πετυχαίνοντας το 6ο του γκολ σε οκτώ ματς.

Ένα μόλις λεπτό αργότερα, ο Παπακανέλος πέτυχε ένα εκπληκτικό τέρμα, αφού πάτησε περιοχή, ντρίπλαρε τον αντίπαλό του και έστειλε στα δίχτυα τη μπάλα.

Δεν σταμάτησαν όμως εκεί, με το ένα γκολ να είναι καλύτερο από το άλλο. Ο Μπακούλας με ένα τρομερό ψαλιδάκι πέτυχε ένα από τα καλύτερα γκολ της σεζόν, διαμορφώνοντας το 3-0 και δίνοντας διαστάσεις θριάμβου στη διαφαινόμενη νίκη της ομάδας του.

Το Live streaming του τελικού

Ολυμπιακός – Μίλαν: Το 1-0

Το 2-0

Απίθανο ψαλιδάκι και 3-0

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ολυμπιακός – Μίλαν: 3-0 μέσα σε έξι λεπτά οι «ερυθρόλευκοι» με γκολάρες (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.