ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Άρης – Ολυμπιακός: Χαζούς έκαναν τους παίκτες του Ολυμπιακού οι ποδοσφαιριστές του Άρη και 2-0 στο ημίχρονο χαλαρά

Ο Μάνου Γκαρσία στο 3ο λεπτό και ο Μορόν στο 41 έκαναν το 2-0.

Άρης - Ολυμπιακός: Χαζούς έκαναν τους παίκτες του Ολυμπιακού οι ποδοσφαιριστές τους Άρη και 2-0 στο ημίχρονο χαλαρά
Συντάκτης: Διονύσης Αντωνέλλος Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Ο Άρης με δύο γκολ στην αρχή και το τέλος του πρώτου ημιχρόνου και με μία πολύ καλή εμφάνιση, έκανε τους οπαδούς τους να φωνάζουν «και άλλο γκολ».

Ένταση στον πάγκο του Ολυμπιακού μετά το 2-0, με τον διαιτητή Παϊρέτο να αποβάλει το Χρήστο Μουρίκη, γυμναστή των ερυθρόλευκων, και τον τεχνικό διευθυντή του Ολυμπιακού, Ντάρκο Κοβάσεβιτς, για διαμαρτυρία.

Τραγικός ο Ολυμπιακός στο πρωτο ημίχρονο. Τραγικός βέβαια και στο δεύτερο και η ήττα με 2-1 (μείωσε ο Ελ Κααμπί στο 96ο λεπτό) ηρθε φυσιολογικά, σε μία εύκολη βραδιά για τον Άρη.

Άρης – Ολυμπιακός: Το εξαιρετικό γκολ του Μανού Γκαρσία για το 1-0 (vids)