ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Έτοιμος για τη συνέχεια ο Ανδρούτσος
Το μήνυμα του Έλληνα μέσου για το υπόλοιπο της προετοιμασίας εν όψει της νέας σεζόν.![Έτοιμος για τη συνέχεια ο Ανδρούτσος](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/07/androutsos.jpg)
Ο Θανάσης Ανδρούτσος εμφανίστηκε έτοιμος για ακόμα περισσότερη δουλειά στη συνέχεια της καλοκαιρινής προετοιμασίας και εν όψει της νέας αγωνιστικής περιόδου.
Η αποστολή του Ολυμπιακού επέστρεψε την Πέμπτη (5/7) από το Ζέεφελντ της Αυστρίας και μέχρι το απόγευμα της Κυριακής (8/7), όταν και θα επιστρέψουν στο Προπονητικό Κέντρο Ρέντη, οι «ερυθρόλευκοι» βρίσκονται σε διαδικασία ξεκούρασης πριν φορτσάρουν ξανά για το υπόλοιπο στάδιο της προετοιμασίας.
Ο Θανάσης Ανδρούτσος, με ανάρτησή του στο Instagram, έδωσε το σύνθημα για να συνεχίσει η ομάδα τη σκληρή δουλειά: «Έτοιμοι να συνεχίσουμε».
Το μήνυμα του Ανδρούτσου στο Instagram:
https://www.instagram.com/p/Bk7VJn0g_r9/?taken-by=thanasis.androu