ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Η παρακάμερα από το Έουπεν-Ολυμπιακός
Δείτε την παρακάμερα που ετοίμασε το Olympiacos TV για το φιλικό ματς του Ολυμπιακού κόντρα στην Έουπεν.![Η παρακάμερα από το Έουπεν-Ολυμπιακός](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/07/marin-1.jpg)
Η παρακάμερα του Olympiacos TV από το φιλικό παιχνίδι ανάμεσα στην Έουπεν και τον Ολυμπιακό, που διεξήχθη το μεσημέρι της Κυριακής (15/7), στην έδρα της βελγικής ομάδας.
Οι Πειραιώτες γνώρισαν την ήττα με 3-2, που είναι η πρώτη τους κατά την περίοδο της καλοκαιρινής προετοιμασίας. Είχαν προηγηθεί τρεις φιλικές νίκες κόντρα σε Βάτενς (3-0), Μποτοσάνι (5-0) και Τεσέντερλο (3-0).
Το βίντεο του Olympiacos TV: