ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Μάλμε – Ολυμπιακός: 0-1 ο Ολυμπιακός με το όγδοο φετινό γκολ του Ελ Κααμπί – Το τρίτο του στην Ευρώπη

Χαμένα... τα έχουν οι Σουηδοί.

Απίστευτος Ζέλσον Μαρτίνς πέρασε δύο παίκτες της Μάλμε πάνω στην γραμμή, έδωσε στον Αγιούμπ Ελ Κααπμί και ο Ολυμπιακός εξαργύρωσε την υπεροχή του, κάνοντας το 0-1.

Ο πολύ καλός Ζέλσον με ένα σλάλομ από τα αριστερά έβγαλε την ασίστ στο Ελ Κααμπί, ο οποίος με πλασέ πάνω στην κίνηση έδωσε προβάδισμα στον Ολυμπιακό. Ήταν το όγδοο φετινό γκολ του Ελ Κααμπί και το τρίτο του στην Ευρώπη φέτος.

Έξι τελικές ο Ολυμπιακός στα πρώτα 20 λεπτά, γκολ στο πρώτο μισάωρο και έβδομη χαμένη ευκαιρία στο 32ο λεπτό ο απολογισμος του Ολυμπιακού.

Χαμένα… τα έχουν οι Σουηδοί έως εκείνη τι στιγμή του παιχνιδιού απο αυτά που κάνουν οι παίκτες του Ολυμπιακού.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Μάλμε – Ολυμπιακός: 0-1 ο Ολυμπιακός με το όγδοο φετινό γκολ του Ελ Κααμπί – Το τρίτο του στην Ευρώπη», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για περισσότερα σχετικά άρθρα επιλέξτε παρακάτω.
Διονύσης Αντωνέλλος

Ξεκίνησα με το blogging. Mετά με κέρδισε το ραδιόφωνο και αργότερα με νίκησε η τηλεόραση. Ενδιαφέρον για ότι συμβαίνει στα ελληνοτουρκικά. Τυχερός που γνώρισα κάποιους ανθρώπους και με έκαναν καλύτερο άνθρωπο.