ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Μαρινάκης για τη Γενοκτονία των Ποντίων: «Θυμόμαστε, τιμούμε, ποτέ δεν ξεχνάμε» (pic)
Το δικό του μήνυμα θέλησε να στείλει ο Βαγγέλης Μαρινάκης, για την ημέρα μνήμης της Γενοκτονίας των Ποντίων. Συγκεκριμένα, ο ισχυρός άνδρας του Ολυμπιακού, μέσω του Facebook, τόνισε ότι κανείς δεν πρέπει να ξεχνάει αυτή τη σημαντική μέρα, ενώ πρέπει να τιμηθούν όσοι έχασαν τη ζωή τους. ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Γενοκτονία των Ποντίων: Οι ομάδες δεν...![Μαρινάκης για τη Γενοκτονία των Ποντίων: «Θυμόμαστε, τιμούμε, ποτέ δεν ξεχνάμε» (pic)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/05/marinakis-3.jpg)
Το δικό του μήνυμα θέλησε να στείλει ο Βαγγέλης Μαρινάκης, για την ημέρα μνήμης της Γενοκτονίας των Ποντίων.
Συγκεκριμένα, ο ισχυρός άνδρας του Ολυμπιακού, μέσω του Facebook, τόνισε ότι κανείς δεν πρέπει να ξεχνάει αυτή τη σημαντική μέρα, ενώ πρέπει να τιμηθούν όσοι έχασαν τη ζωή τους.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Γενοκτονία των Ποντίων: Οι ομάδες δεν ξεχνούν (pics)
«19 Μαΐου: Ημέρα μνήμης της Γενοκτονίας των Ελλήνων του Πόντου (1919-2020). Θυμόμαστε, τιμούμε και δεν ξεχνάμε!», έγραψε ο Βαγγέλης Μαρινάκης.
Δείτε την ανάρτηση σου: