ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Μαρσέιγ – Ολυμπιακός: Γκολάρα από τον Καμαρά! (vid)

Οι «ερυθρόλευκοι» κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ μέσα στη Γαλλία στο ματς Μαρσέιγ - Ολυμπιακός με σκόρερ τον μέσο από τη Γουινέα...

Μαρσέιγ - Ολυμπιακός
Συντάκτης: Δημήτρης Μαργωμένος Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Μαρσέιγ – Ολυμπιακός: Το κατάφερε ο Ολυμπιακός αυτό που ήθελε στο πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης στη Μασσαλία.

Μαρσέιγ – Ολυμπιακός: Οι «ερυθρόλευκοι» αυτό που ήθελαν ήταν να κρατήσουν την άμυνά τους και παράλληλα να εκμεταλλευτούν τις όποιες ευκαιρίες τους παρουσιαστούν.

Έτσι σε μία απ’ αυτές μπόρεσαν να ανοίξουν το σκορ στο πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης.

Συγκεκριμένα, στο 33ο λεπτό του αγώνα η ομάδα του Πειραιά κατάφερε να κάνει το 0-1 με εκπληκτικό τρόπο.

Ο Φορτούνης έδωσε αριστερά για τον Βρουσάι, εκείνος έδωσε στον Καμαρά ο οποίος έκανε την προσποίηση και με το αριστερό σούταρε έξω από τη μεγάλη περιοχή στέλνοντας την μπάλα στη γωνία του Μανταντά!

Δείτε το ωραίο γκολ των «ερυθρόλευκων» μέσα στη Γαλλία…