ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ολυμπιακός – Ομόνοια 2-0: Βαλμπουενά και γκολάρα από Ελ Αραμπί! (vid)

Απίστευτο γκολ από τον Μαροκινό φορ...

Ολυμπιακός – Ομόνοια 2-0: Πήρε αυτό που ήθελε ο Ολυμπιακός στο Καραϊσκάκη απέναντι στην Ομόνοια.

Ολυμπιακός – Ομόνοια 2-0: Η ομάδα του Πειραιά κατάφερε να νικήσει με 2-0 στο γήπεδό της και να κάνει ένα σημαντικό βήμα για τους ομίλους του Champions League.

Οι «ερυθρόλευκοι» στο πρώτο ημίχρονο έδειξαν να μην μπορούν να «σπάσουν» την άμυνα της Ομόνοιας, αλλά στο δεύτερο μέρος τα κατάφεραν και μάλιστα δύο φορές.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – Champions League με το αστέρι του τον Ελ Αραμπί!

Στο 69′ με το πέναλτι του Βαλμπουενά και στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων με την γκολάρα του Ελ Αραμπί.

Δείτε τις καλύτερες στιγμές από τον αγώνα στο Καραϊσκάκη, στο πρώτο ματς των πλεί οφ του Champions League…

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ολυμπιακός – Ομόνοια 2-0: Βαλμπουενά και γκολάρα από Ελ Αραμπί! (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.