![Ολυμπιακός: Πήρε 16χρονο από την Κύπρο](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/08/olympiacos-17.jpg)
Συνεχίζει την ενίσχυση της ακαδημίας του ο Ολυμπιακός.
Οι «ερυθρόλευκοι» έχουν προχωρήσει σε σημαντικές μεταγραφές όλο αυτό το διάστημα για τα τμήμα Κ19, Κ17. Και όπως φαίνεται ο Ολυμπιακός συνεχίζει τις κινήσεις του.
Όπως έγινε γνωστό οι Πειραιώτες έχουν κλείσει τον Τίτο Προκοπίου.
Ο 16χρονος μέσος αγωνιζόταν μέχρι πρότινος στον Απόλλωνα Λεμεσού, αλλά και στις μικρές Εθνικές ομάδες της Κύπρου, και πλέον θα φορά τα ερυθρόλευκα από τη νέα αγωνιστική περίοδο.