ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Τα συγχαρητήρια του Ολυμπιακού στον Τοροσίδη
Το μήνυμα της ΠΑΕ Ολυμπιακός στον αρχηγό της Εθνικής Ελλάδας για τις 100 διεθνείς συμμετοχές.![Τα συγχαρητήρια του Ολυμπιακού στον Τοροσίδη](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/11/toro.jpg)
Ο Βασίλης Τοροσίδης συμπλήρωσε 100 συμμετοχές με την Εθνική Ελλάδας, στον αγώνα με την Εσθονία για το Nations League, και η ΠΑΕ Ολυμπιακός τον συνεχάρη μέσω social media.
Ο αρχηγός του αντιπροσωπευτικού συγκροτήματος και εκ των αρχηγών του Ολυμπιακού, έγραψε ιστορία με την Εθνική ομάδα της χώρας, το βράδυ της Κυριακής (18/11), φορώντας για 100ή φορά τη φανέλα με το εθνόσημο.
Οι «ερυθρόλευκοι» έγραψαν στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης για το επίτευγμα του 33χρονου αμυντικού: «100 συμμετοχές με τη φανέλα της Εθνικής ομάδας για τον Βασίλη Τοροσίδη. Συγχαρητήρια “Τόρο”!».
Το μήνυμα της ΠΑΕ Ολυμπιακός στα social media:
https://www.facebook.com/OlympiacosFC/posts/2396774417004227