ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Τσάμπα δύο γκολ ο Ολυμπιακός – Επρεπε να είναι 3-0 στο Α ημίχρονο

Δύο τετ α τετ και ένα δοκάρι οι Ερυθρόλευκοι.

Τσάμπα δύο γκολ ο Ολυμπιακός και 1-2 στο ημίχρονο καθώς έπρεπε να είναι 3-0 στα πρώτα 45′.

Κρίμα για τον Ολυμπιακό στο παιχνίδι των ερυθρόλευκων με την Φράιμπουργκ όπου με δύο γκολ δώρο από λάθος επιστροφή του Φρέιρε και πάτημα του Ρέτσου σε αντίπαλο μέσα στην περιοχή, η ομάδα του Πειραιά βρέθηκε πίσω στο σκορ στο ημίχρονο με 1-2.

Την ίδια ώρα, στο πρώτο μισό του αγώνα οι ερυθρόλευκοι είχαν δύο τετ α τετ που το ένα έδιωξε πάνω στην γραμή την τελευταία στιγμή παίκτης της Φράιμπουργκ, ενώ στο δεύτερο απέκρουσε ο τερματοφύλακας των Γερμανών.

Να προσθέσουμε σε αυτές τις ευκαιρίες και το δοκάρι του Φορτούνη από απευθείας εκτέλεση κόρνερ και το άστοχο σουτ του Ελ Κααμπί μετά το τετ α τετ του Γιώργου Μασούρα και εύκολα αντιλαμβάνεται κανείς πως το σκορ είναι πλασματικό για τους ερυθρόλευκους.

Τελικά ο Ολυμπιακός έκανε το 2-2 με τον Αλ Κααμπί, όμως ο Φράιμπουργκ πήρε τελικά τη νίκη με 2-3 με γκολ πέντε λεπτά πριν το τέλος.

Μεγάλη ευκαιρία από τον Γιόβετιτς για το 3-3 στην επόμενη αμέσως φάση για τους ερυθρόλευκους.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Τσάμπα δύο γκολ ο Ολυμπιακός – Επρεπε να είναι 3-0 στο Α ημίχρονο», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.
Διονύσης Αντωνέλλος

Ξεκίνησα με το blogging. Mετά με κέρδισε το ραδιόφωνο και αργότερα με νίκησε η τηλεόραση. Ενδιαφέρον για ότι συμβαίνει στα ελληνοτουρκικά. Τυχερός που γνώρισα κάποιους ανθρώπους και με έκαναν καλύτερο άνθρωπο.