ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
«Πρώτη» για τη νέα εμφάνιση του Παναιτωλικού!
Οι Αγρινιώτες θα φορέσουν τη νέα τους εμφάνιση στον αγώνα με την ΑΕΛ![«Πρώτη» για τη νέα εμφάνιση του Παναιτωλικού!](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/09/Panaitolikos-Fanela.jpg)
Ο Παναιτωλικός ξεκίνησε φέτος μία νέα συνεργασία με ιταλική εταιρία ένδυσης για το πρωτάθλημα, αλλά έως τώρα φορούσε τις εμφανίσεις… προετοιμασίας.
Στον αγώνα με την ΑΕΛ αναμένεται να κάνει ντεμπούτο η νέα εμφάνιση των Αγρινιωτών, η οποία θα είναι κίτρινη με μπλε ρίγες. Μάλιστα πρέπει να θυμίσουμε ότι η ΠΑΕ έβαλε σε ψηφοφορία τις τρεις διαθέσιμες εμφανίσεις και ο κόσμος ψήφισε αυτή με τις ρίγες για πρώτη της ομάδας.
Επίσης πρέπει να πούμε ότι ο Παναιτωλικός έχει ειδική συμφωνία και η ιταλική εταιρία έφτιαξε σχέδια αποκλειστικά για τους Αγρινιώτες και όχι αυτά που χρησιμοποιεί για τις υπόλοιπες συνεργασίες της.
Άπαντες παρόντες στον Παναιτωλικό