Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός – Ανησυχία για το 0-0 στο ημίχρονο: «Έτσι θα πάμε με Λανς»

Πώς σχολίασε το Twitter την κακή εικόνα του Παναθηναϊκού στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα με τον Λεβαδειακό.

Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός - Ανησυχία στους οπαδούς του τριφυλλιού για το 0-0 στο ημίχρονο και την κακή εικόνα «Έτσι θα πάμε με Λανς;».
Συντάκτης: Αλέξανδρος Κωτάκης Χρόνος ανάγνωσης: 2 λεπτά

Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός: Η ομάδα του Ντιέγκο Αλόνσο έδειξε ένα πολύ νωθρό πρόσωπο κατά το πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης της 2ης αγωνιστικής και αυτός δεν πέρασε ασχολίαστο από το Twitter.

Ο Παναθηναϊκός έκανε ελάχιστες φάσεις, ενώ μάλιστα λίγο έλειψε να βρεθεί πίσω το σκορ στο ματς του ΟΑΚΑ, με το αποτέλεσμα να μένει στο 0-0 μετά τα πρώτα 45 λεπτά.

Οπως ήταν φυσικό αρκετοί οπαδοί των πράσινων σχολίασαν στην πλατφόρμα εκφράζοντας μάλιστα την άποψη πως ο Παναθηναϊκός δεν έχει καμία τύχη να ανατρέψει σε λίγες ημέρες το εις βάρος του 1-2 από τη Λανς στα πλέι οφ του Europa Conference League.

Δείτε τα πιο χαρακτηριστικά σχόλια για το πρώτο ημίχρονο του Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός