ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Βέλεθ: «Ήμουν λίγο… κουτσός!»
ΑΕΚ-Παναθηναϊκός: Ο Φραν Βέλεθ αναφέρθηκε στο πρόβλημα τραυματισμού που αντιμετώπισε το τελευταίο διάστημα, με δηλώσεις του στη Nova.![Βέλεθ: «Ήμουν λίγο… κουτσός!»](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/12/velez.jpg)
Ο Φραν Βέλεθ αναφέρθηκε στο πρόβλημα τραυματισμού που αντιμετώπισε το τελευταίο διάστημα, με δηλώσεις του στη Nova.
«Ήμουν λίγο… κουτσός από το πρόβλημα στο δεξί μου αστράγαλο, ο πόνος δεν έχει υποχωρήσει, αλλά πρέπει να ζήσεις με αυτόν. Πάντως η αλήθεια είναι ότι πηγαίνω καλύτερα», είπε χαρακτηριστικά.
Αναφερόμενος στο ντέρμπι με την ΑΕΚ, σχολίασε: «Πλέον όλα τα παιχνίδια είναι σημαντικά, γιατί έχουμε αφήσει πολλούς βαθμούς. Μην ξεχνάμε ότι πρόκειται για ένα ντέρμπι, στο οποίο όλοι θέλουμε να παίξουμε».
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ: