ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Η 11άδα του Παναθηναϊκού με Ομόνοια
Οι επιλογές του Γιώργου Δώνη για το αρχικό σχήμα στο ΓΣΠ.![Η 11άδα του Παναθηναϊκού με Ομόνοια](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/08/Donis-Christos.jpg)
Με τον Κότσαρη να ξεκινάει κάτω από τα δοκάρια του Παναθηναϊκού, παρατάσσει την ομάδα του στο ΓΣΠ ο Γιώργος Δώνης.
Σε διάταξη 3-4-2-1, ο 48χρονος τεχνικός κατεβάζει στο αρχικό σχήμα κόντρα στην Ομόνοια τους Κότσαρη, Γιόχανσον, Θεοχάρη, Οικονόμου, Κουλιμπαλί, Χατζηθεοδωρίδη, Στάικο, Κάτσε, Δώνη, Χατζηγιοβάνη, Ρεγκάκο.
Στον πάγκο βρίσκονται για το «τριφύλλι» οι: Διούδης, Κουρμπέλης, Αποστολάκης, Μαυρομάτης, Εμμανουηλίδης, Σέχου, Πίσπας, Κουντουριώτης, Οικονομόπουλος, Τζανδάρης, Μπουζούκης.
Η αρχική ενδεκάδα που επέλεξε ο Γιώργος Δώνης: Κότσαρης, Γιόχανσον, Θεοχάρης, Οικονόμου, Κουλιμπαλί, Χατζηθεοδωρίδης, Στάικος, Κάτσε, Δώνης, Χατζηγιοβάνης, Ρεγκάκος #Panathinaikos
— Panathinaikos F.C. (@paofc_) August 5, 2018