ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Η αποστολή για το φιλικό με τη Χους
Με 18άδα πηγαίνει στο ματς με την ερασιτεχνική Χους ο Παναθηναϊκός.![Η αποστολή για το φιλικό με τη Χους](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/07/Pao-mikroi-1.jpg)
Την αποστολή που θα πάρει μαζί του στο σημερινό φιλικό (25/7 20:30), κόντρα στην ερασιτεχνική Χους, ανακοίνωσε ο Γιώργος Δώνης.
Αναλυτικά, οι επιλογές του 48χρονου τεχνικού είναι οι: Ξενόπουλος, Χριστογεώργος, Οικονόμου, Μαυρομάτης, Στάικος, Κάτσε, Τζανδάρης, Μπουζούκης, Κουντουριώτης, Πίσπας, Δημήτρουλας, Θεοχάρης, Αποστολάκης, Σέχου, Οικονομόπουλος, Χαντζάρας, Σιφναίος, Χατζηθεοδωρίδης.
Εκτός έμειναν οι Ινσούα, Κουρμπέλης, Άλτμαν, Διούδης, Κότσαρης, Κουλιμπαλί, Εμμανουηλίδης, Δώνης, Ρεγκάκος, Κολοβέτσιος, Γιόχανσον, Μουνιέ, Χατζηγιοβάνης.