ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Η πρώτη επίσκεψη του Δώνη στο «Γ. Καλαφάτης» (pics)
Οι πρώτες στιγμές του 49χρονου τεχνικού στις προπονητικές εγκαταστάσεις του Παναθηναϊκού.![Η πρώτη επίσκεψη του Δώνη στο «Γ. Καλαφάτης» (pics)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/07/Donis-Koropi-3.jpg)
Το πρωί της Τρίτης (3/7) ο Γιώργος Δώνης, συνοδευόμενος από τους συνεργάτες του, επισκέφθηκαν το «Γ. Καλαφάτης», σε μία είδηση που έφερε στο φως το Sportime.gr.
Στο Κορωπί με όλο το επιτελείο του ο Δώνης!
Ο φωτογραφικός φακός απαθανάτισε τις πρώτες στιγμές του 49χρονου τεχνικού στο Κορωπί, με τον Δώνη να έχει τετ-α-τετ με ορισμένους ποδοσφαιριστές, ενώ πήρε και μία γεύση από τις νέες εμφανίσεις του προπονητικού επιτελείου.