![Παναθηναϊκός: Ανάρτηση για τη χρήση μάσκας](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/07/MaskaPao3.jpg)
Από την Τετάρτη (29/7) η χρήση μάσκας θα είναι υποχρεωτική σε κλειστούς χώρους, όπως ανακοινώθηκε από τον Νίκο Χαρδαλιά.
Επομένως, η ΠΑΕ Παναθηναϊκός έστειλε το δικό της μήνυμα μέσα από το Instagram, γράφοντας χαρακτηριστικά: «Από αύριο επεκτείνεται το μέτρο της υποχρεωτικής χρήσης μάσκας. Μείνε ασφαλής με την μάσκα του Παναθηναϊκού και μην ξεχνάς πως έτσι συνδράμεις οικονομικά στην προσπάθεια καταπολέμησης του».
Δείτε την ανάρτηση:
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.