ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Παναθηναϊκός: Υποδοχή στην Τρίπολη (pics)
Προθέρμανση εν όψει της... κατάληψης από 3.500 φιλάθλους στο «Θεόδωρος Κολοκοτρώνης»![Παναθηναϊκός: Υποδοχή στην Τρίπολη (pics)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/10/panathinaikos_tripoli.jpg)
Στην Τρίπολη έφτασε την Παρασκευή (5/10) η αποστολή του Παναθηναϊκού, ο οποίος φιλοδοξεί να νικήσει τον Αστέρα και να πετύχει το 6/6 στη Super League.
Την υποδέχθηκαν μεμονωμένα φίλοι του “τριφυλλιού” από την περιοχή και, ουσιαστικά, προετοίμασαν το έδαφος για την… κατάληψη στο “Θεόδωρος Κολοκοτρώνης” το Σάββατο (6/10, 20:30).