Πανσερραϊκός – Λεβαδειακός: Στον «αέρα» τα αποδυτήρια!

Μέχρι την... εξέδρα ακούστηκαν οι φωνές από τα αποδυτήρια στο ημίχρονο του Πανσερραϊκός - Λεβαδειακός!

Ανέβηκαν οι τόνοι στο ημίχρονο του Πανσερραϊκός Λεβαδειακός. Τα «γκάζια» στα αποδυτήρια που έφτασαν μεχρι τις εξέδρες και η αποβολή Νικολόπουλου.

Πανσερραϊκός – Λεβαδειακός 2-2. Δύο διαφορετικά πρόσωπα είχε ο Λεβαδειακός στο παιχνίδι με τα «Λιοντάρια». Στο πρώτο ημίχρονο οι Βοιωτοί απλά βγήκαν στο γήπεδο και… καλώς τα παιδιά (2-0). Αλλαγή τακτικής με τον Γουακέ να αποχωρεί στο 30′.

Στην ανάπαυλα, οι φωνές του προπονητή του Λεβαδειακού Νίκου Παπαδόπουλου ακούστηκαν μέχρι τα μπουθ που καθόταν το αφεντικό της ομάδας, Γιάννης Κομπότης!

Ο Μακεδόνας τεχνικός τα έχωσε άσχημα στους ποδοσφαιριστές του για την εικόνα τους, ζήτησε συγκεκριμένα πράγματα τακτικά και στο δεύτερο ημίχρονο ο Λεβαδειακός άλλαξε τελείως την εικόνα του, ισοφάρισε το ματς και παρότι έμεινε με 10 ποδοσφαιριστές, θα μπορούσε εύκολα να το πάρει κιόλας, αφού είχε τις ευκαιρίες και για τρίτο γκολ.

Και αρκετά παράπονα από τον διαιτητή Πουλικίδη. Καταρχήν για το επιθετικό φάουλ που έδωσε ανάποδα και από το οποίο ήρθε το πρώτο γκολ των γηπεδούχων και στο δεύτερο ημίχρονο το μαρκάρισμα του Koυτσογούλα που είναι με τις τάπες και ήταν κόκκινη κάρτα και όχι κίτρινη που του έδειξε ο Δραμινός ρέφερι.

Εκτός από τις φωνές του Παπαδόπουλου στους παίκτες του, έντονες διαμαρτυρίες στον Πουλικίδη από τον τεχνικό διευθυντή των Βοιωτών, Μιχάλη Νικολόπουλο ο οποίος και αποβλήθηκε.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Πανσερραϊκός – Λεβαδειακός: Στον «αέρα» τα αποδυτήρια!», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για περισσότερα σχετικά άρθρα επιλέξτε παρακάτω.