ΠΑΟΚ
Αποθέωσε Λουτσέσκου ο Γιώργος Σαββίδης (pic)
Η ανάρτηση που έκανε στο Instagram για τον προπονητή του ΠΑΟΚ![Αποθέωσε Λουτσέσκου ο Γιώργος Σαββίδης (pic)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/04/savvidislucescu-scaled.jpg)
Μετά το εντυπωσιακό 0-3 μέσα στην Λεωφόρο, ο Γιώργος Σαββίδης αποθέωσε τους παίκτες του ΠΑΟΚ, αλλά και τον Ράζβαν Λουτσέσκου. Ο προπονητής του ΠΑΟΚ χαίρει της εκτίμησης της διοίκησης της ομάδας και ο Γιώργος Σαββίδης, μέσω του Instagram έγραψε το εξής μήνυμα:
«Αυτός δεν είναι ΠΑΟΚ. Είναι ΠΑΟΚάρα! Είναι η δική σου ομάδα. Είσαι ο καλύτερος. Σ’ ευχαριστώ κόουτς».