ΠΑΟΚ

ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης: Το ακυρωθέν γκολ του Ελ Καντουρί (vid)

Το γκολ του ΠΑΟΚ και του Ελ Καντουρί ακυρώθηκε ως οφσάιντ.

Ο ΠΑΟΚ έκανε το 2-1 απέναντι στον Απόλλωνα Σμύρνης, τελικά όμως το τέρμα του Ελ Καντουρί ακυρώθηκε ως οφσάιντ.

Ο Ελ Καντουρί έδωσε το προβάδισμα και πάλι στον ΠΑΟΚ απέναντι στον Απόλλων Σμύρνης. Ο Σβαμπ έκανε εξαιρετική σέντρα και ο Μαροκινός μέσος με προβολή έκανε το 2-1 στο 53ο λεπτό.

Έπειτα από χρήση του VAR όμως, το δεύτερο γκολ των γηπεδούχων ακυρώθηκε ως οφσάιντ, σε κίνηση του Σφιντέρσκι.

Θυμίζουμε πως οι «ασπρόμαυροι» άνοιξαν το σκορ στο 3ο λεπτό με πέναλτι στο Σβαμπ. Ο Παμλίδης λίγα λεπτά αργότερα ισοφάρισε σε 1-1.

Δείτε το LIVE της αναμέτρησης.

Δείτε ΕΔΩ το ακυρωθέν τέρμα του Ελ Καντουρί

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης: Το ακυρωθέν γκολ του Ελ Καντουρί (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.