ΠΑΟΚ
ΠΑΟΚ – Ομόνοια: Ενδεκάδα με Τόμας Μουργκ!
Με τον Τόμας Μουργκ στη βασική ενδεκάδα παρατάσσει ο Αμπέλ Φερέιρα τον ΠΑΟΚ στο ματς της πρεμιέρας των ομίλων του Europa League με αντίπαλο την Ομόνοια. Αναλυτικά η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Ζίβκοβιτς, Ίνγκασον, Βαρέλα, Μιχαηλίδης, Σβαμπ, Εσίτι, Γιαννούλης, Μάτος, Α.Ζίβκοβιτς, Μουργκ, Τσόλακ. ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: ΠΑΟΚ: Νίκη πάση θυσία και για την Ελλάδα! (vid) Στον πάγκο...![ΠΑΟΚ – Ομόνοια: Ενδεκάδα με Τόμας Μουργκ!](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/10/murg-2-1.jpg)
Με τον Τόμας Μουργκ στη βασική ενδεκάδα παρατάσσει ο Αμπέλ Φερέιρα τον ΠΑΟΚ στο ματς της πρεμιέρας των ομίλων του Europa League με αντίπαλο την Ομόνοια.
Αναλυτικά η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Ζίβκοβιτς, Ίνγκασον, Βαρέλα, Μιχαηλίδης, Σβαμπ, Εσίτι, Γιαννούλης, Μάτος, Α.Ζίβκοβιτς, Μουργκ, Τσόλακ.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: ΠΑΟΚ: Νίκη πάση θυσία και για την Ελλάδα! (vid)
Στον πάγκο για τον Δικέφαλο κάθονται οι: Πασχαλάκης, Μιχάι, Ροντρίγκο, Λύρατζης, Νινούα, Ντόουγκλας, Τσιγγάρας, Μπίσεσβαρ, Τζόλης, Κούτσιας, Σβιντέρσκι.
Η ενδεκάδα της Ομόνοιας σε σύστημα 4-1-4-1: Φαμπιάνο, Χούμποτσαν, Λούφτνερ, Λανγκ, Λέτσγιακς, Γκόμες, Γκόμεθ, Τζιωνή, Παπουλής, Μποτεάκ, Ντούρις