ΠΑΟΚ
ΠΑΟΚ: Το αινιγματικό ποστάρισμα του Γ. Σαββίδη (pic)
Ο Γιώργος Σαββίδης μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram δημοσίευσε ένα αινιγματικό story λίγες ώρες μετά την ισοπαλία του ΠΑΟΚ στην Ξάνθη.![ΠΑΟΚ: Το αινιγματικό ποστάρισμα του Γ. Σαββίδη (pic)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/03/savvidis-1.jpg)
Ο Γιώργος Σαββίδης μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram δημοσίευσε ένα αινιγματικό story λίγες ώρες μετά την ισοπαλία του ΠΑΟΚ στην Ξάνθη.
Ο ΠΑΟΚ πλέον βρίσκεται επτά βαθμούς μακριά από την κορυφή, ενώ ακολουθεί ο πρώτος ημιτελικός του Κυπέλλου κόντρα στον Ολυμπιακό.
ΔΙΑΒΑΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – Όλα ανοιχτά για Φερέιρα!
Παράλληλα, το μέλος του Δ.Σ. ΠΑΟΚ, Γιώργος Σαββίδης, προχώρησε σε ένα αινιγματικό ποστάρισμα μέσα από τον επίσημο λογαριασμό του στο instagram, στο οποίο σημείωσε:
«Το πιο δύσκολο στις μέρες μας δεν είναι να παλεύεις με τα λιοντάρια, αλλά να συμβιώνεις με τα φίδια».