![Σύσκεψη στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ για τα καπνογόνα](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/09/paok-8.jpg)
Με αφορμή την αυστηρή έκθεση του παρατηρητή του ΠΑΟΚ-Τσέλσι για καπνογόνα και πυρσούς, έγινε μια σύσκεψη με θέμα τα πολύ υψηλά πρόστιμα που επιβάλλονται κάθε χρόνο στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ από συμπεριφορές φιλάθλων.
Τόσο ο Μάκης Γκαγκάτσης όσο και η Μαρία Γκοντσαρόβα παρουσίασαν τις συνολικές τιμωρίες και πέρα από τις εντολές που δόθηκαν για ακόμη εντατικότερους ελέγχους, συζητήθηκαν και διάφορες εναλλακτικές προτάσεις ώστε να καλυφθεί από τη νέα σεζόν η οικονομική ζημιά αυτών των ενεργειών.
Μεταξύ άλλων συζητήθηκε η αύξηση της τιμής των εισιτηρίων διαρκείας ή η μείωση του μπάτζετ σε ποσό αντίστοιχο με τον μέσο όρο των ετήσιων προστίμων. Είναι ένα θέμα που θα απασχολήσει το ΔΣ και σε επόμενες συνεδριάσεις…
Λουτσέσκου: «Η περσινή κλοπή της ΑΕΚ δεν σβήνεται»