ΠΑΟΚ
Το ενωτικό μήνυμα του Βαρέλα με πρωταγωνιστή τον Λιβάγια
Ο παίκτης του ΠΑΟΚ έστειλε το δικό του μήνυμα προς όλες τις κατευθύνσεις![Το ενωτικό μήνυμα του Βαρέλα με πρωταγωνιστή τον Λιβάγια](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/09/varela.jpg)
Την ώρα που πολλοί οπαδοί ΠΑΟΚ και ΑΕΚ δυναμιτίζουν το κλίμα ανάμεσα στις δύο ομάδες, οι παίκτες δείχνουν τον σωστό δρόμο.
Ένας από αυτούς και ο Φερνάντο Βαρέλα, ο οποίος μετά το τέλος της αναμέτρησης με την πρωταθλήτρια Ελλάδας, έκανε ένα ποστάρισμα δείχνοντας σε όλους το πώς θα έπρεπε να είναι το ποδόσφαιρο πραγματικά.
Ο ποδοσφαιριστής του «Δικεφάλου του Βορρά» πόσταρε στο προσωπικό του Instagram μία φωτογραφία που αγκαλιάζει τον Λιβάγια, γράφοντας παράλληλα: «Δεν έχει σημασία ποιον έχω αντίπαλο, αλλά πάντα θέλω καθαρό παιχνίδι».
Δείτε την ανάρτηση:
Απλά ο καλύτερος επιθετικός στο πρωτάθλημα