Ψυχρολουσία και για την Ρίο Άβε – Τι συνέβη με την ομάδα του Βαγγέλη Μαρινάκη

Έχασε τη νίκη μέσα από τα χέρια της.

Ψυχρολουσία και για την Ρίο Άβε - Τι συνέβη με την ομάδα του Βαγγέλη Μαρινάκη
Συντάκτης: Διονύσης Αντωνέλλος Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Ψυχρολουσία για την Ρίο Άβε, η οποία βρέθηκε να κερδίζει με 2-0 στο 59ο λεπτό, όμως έφερε τελικά ισοπαλία στην έδρα της με την Εστορίλ με 2-2.

Ο Κίκο άνοιξε το σκορ για τη Ρίο Άβε στο 9ο λεπτο και ο Κλέιτον έκανε το 2-0 στο 59ο λεπτό.

Για την Εστορίλ ο Μάρκες στο 64ο λεπτο μείωσε σε 2-1 ενώ ο Πίνα στο 68 λεπτο έκανε το 2-2 και έδωσε τον βαθμό της ισοπαλίας στην ομάδα του.

Βασικοί για τη Ρίο Άβε ο Μάριος Βρουσάι και ο Ρίτσαρντς, πρώην παίκτες του Ολυμπιακού.

Στις 18 οι τελικές για τη Ρίο Άβε, με τις επτά να βρίσκουν εστία ενώ οκτώ τελικές είχε η Εστορίλ, με τις τέσσερις να βρίσκουν στόχο.