Σμήνος από μέλισσες κάνει «ντου» σε αγώνα – Επική αντίδραση των παικτών (vid)

Πρωτοφανής εισβολή σε ποδοσφαιρικό αγώνα όχι από «οργισμένους χούλιγκαν», αλλά από… θυμωμένες μέλισσες! Το περίεργο περιστατικό συνέβη στον αγώνα Πορτοβιέχο-Μάντα, για τη δεύτερη κατηγορία του πρωταθλήματος του Ισημερινού. Στο 27ο λεπτό του ματς και ενώ το σκορ ήταν 1-1, χιλιάδες μέλισσες εισέβαλαν στον αγωνιστικό χώρο. Άμεση όσο και ιδιαίτερα αποτελεσματική όπως αποδείχτηκε ήταν η αντίδραση...

Πρωτοφανής εισβολή σε ποδοσφαιρικό αγώνα όχι από «οργισμένους χούλιγκαν», αλλά από… θυμωμένες μέλισσες!

Το περίεργο περιστατικό συνέβη στον αγώνα Πορτοβιέχο-Μάντα, για τη δεύτερη κατηγορία του πρωταθλήματος του Ισημερινού.

Στο 27ο λεπτό του ματς και ενώ το σκορ ήταν 1-1, χιλιάδες μέλισσες εισέβαλαν στον αγωνιστικό χώρο. Άμεση όσο και ιδιαίτερα αποτελεσματική όπως αποδείχτηκε ήταν η αντίδραση ποδοσφαιριστών και διαιτητικού τρίου, αφού άπαντες έπεσαν στο χορτάρι για να προφυλαχτούν και τελικά τα κατάφεραν… αφού ούτε ένας δεν δέχτηκε τσίμπημα από το σμήνος των μελισσών.

Δείτε το βίντεο:

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Σμήνος από μέλισσες κάνει «ντου» σε αγώνα – Επική αντίδραση των παικτών (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.