Σπάθας για το ΟΦΗ – ΠΑΟΚ: Κακός ο Διαμαντόπουλος – Δεν είδε αποβολή του ΟΦΗ – Σωστό το γκολ στις καθυστερήσεις!

Ξεκάθαρος ο Ηλίας Σπάθας για τα όσα έγιναν στο ΟΦΗ – ΠΑΟΚ.

Σπάθας για το ΟΦΗ - ΠΑΟΚ: Κακός ο Διαμαντόπουλος – Δεν είδε αποβολή του ΟΦΗ – Σωστό το γκολ στις καθυστερήσεις!
Συντάκτης: Στέλιος Ανδρικάκης Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Τις επίμαχες φάσεις του ΟΦΗ – ΠΑΟΚ σχολίασε ο Ηλίας Σπάθας, μέσα από τη συχνότητα του Mega και την εκπομπή «Σούπερ Μπάλα Live».

Ο πρώην διαιτητής, δε μάσησε τα λόγια του και δεν αναφέρθηκε και με τα καλύτερα λόγια για τον διαιτητή Διαμαντόπουλο.

Αρχικά στάθηκε σε ένα φάουλ υπέρ του ΠΑΟΚ, λίγο πιο έξω από την περιοχή του ΟΦΗ, το οποίο ήταν εξαιρετική θέση, ωστόσο δεν ήταν φάουλ.

Από κει και πέρα, δε δόθηκε αποβολή σε παίκτη της κρητικής ομάδας, ο οποίος έριξε αγκωνιά σε αντίπαλο, αφού δε βγήκε ούτε η δεύτερη κίτρινη κάρτα στον ποδοσφαιριστή.

Τέλος σχολίασε και το γκολ που πέτυχε ο ΟΦΗ στις καθυστερήσεις, τονίζοντας ότι το VAR μας δείχνει ότι δεν υπάρχει κανένα offside και μέτρησε σωστά και ήρθε το τελικό 1-0.

Αυτό ήταν που έκανε ο Κορδόν με τον επιθετικό στον Ολυμπιακό!

Έλεγχος Διαιτησίας: Ένα πέναλτι στο Βόλος – ΑΕΚ, κανένα σε Κρήτη και Γιάννενα – Απέτυχε για δεύτερη φορά ως VAR o Tσακαλίδης! (vid)

Ο ΠΑΟΚ είχε 3 και κάτι εκατομμύρια και τα έδωσε!