Super League 2 – 1ος όμιλος: Εξάρα στους 10 του ΑΟ Τρίκαλα ο ΠΑΟΚ Β’ -Αποτελέσματα – Βαθμολογία

Συνεχίζουν να διασύρονται τα Τρίκαλα. Με 10 ποδοσφαιριστές, έχασαν 6-0 από τον ΠΑΟΚ Β' και μάλλον δεν κατεβαίνουν την τελευταία αγωνιστική με την ΑΕΛ! 2-1 τον Αλμωπό ο Ολυμπιακός Β', έχασαν και πέναλτι οι φιλοξενούμενοι.

Super League 2 - 1ος όμιλος: Με 10 τα Τρίκαλα και νέα ήττα, η πιο «βαριά» 6-0 από τον ΠΑΟΚ Β'. Σκέψεις να μην κατέβουν οι Θεσσαλοί στο παιχνίδι με την ΑΕΛ.
Συντάκτης: Νίκος Μαρκάτος Χρόνος ανάγνωσης: 2 λεπτά

Super League 2 – 1ος όμιλος: Με 10 τα Τρίκαλα και νέα ήττα, η πιο «βαριά» 6-0 από τον ΠΑΟΚ Β’. Σκέψεις να μην κατέβουν οι Θεσσαλοί στο τελευταίο τους παιχνίδι με την ΑΕΛ!

Aκόμα ένα ματς – παρωδία για τα Τρίκαλα, με τους Θεσσαλούς να υποδέχονται τον ΠΑΟΚ Β’ με 10 παίκτες στην 11άδα (ο Νιάρος αποχώρησε στο 1ο λεπτό) τους και εννοείται χωρίς αναπληρωματικό στον πάγκο τους! Μάλιστα οι «κυανέρυθροι» φαίνεται πως αγωνίστηκαν για τελευταία φορά φέτος, αφού αποφάσισαν να μην κατέβουν στο ματς της τελευταίας αγωνιστικής με την ΑΕΛ!

Ο δικέφαλος του βορρά έφτασε εύκολα στη νίκη, διασύρωντας 6-0 τους «κυανέρυθρους». Φασίδης (9′) , Κούτσιας (15′) και Γρόσδης (24′) διαμόρφωσαν το 3-0 του πρώτου ημιχρόνου, με τους Τζίμα (2), Καλουτσικίδη να σκοράρουν τα άλλα τρία γκολ των φιλοξενούμενων στο δεύτερο ημίχρονο.

Στο δεύτερο παιχνίδι του 2ου ομίλου, που έγινε Σάββατο (16/4) για την 32η αγωνιστική, ο Ολυμπιακός B’ επικράτησε 2-1 του Αλμωπού Αριδαίας με γκολ των Βοϊλη και Μπαγκαλιάνη, με τους φιλοξενούμενους να μειώνουν με τον Ρόβα στις καθυστερήσεις και να χάνουν και πέναλτι με τον σκόρερ τους στο 63′.

Super League 2 – 1ος όμιλος: Αποτελέσματα 32ης αγωνιστικής

Ολυμπιακός Β’ – Αλμωπός Αριδαίας 2-1

Τρίκαλα – ΠΑΟΚ Β’ 0-6