Άρης-Ολυμπιακός: Το 0-2 με τον Χασάν και το δοκάρι του Φετφατζίδη (vid+pics)

Ο Χασάν έκανε το 2-0 για τον Ολυμπιακό επί του Άρη στο Βικελίδης, στις καθυστερήσεις του πρώτου ημίχρονου. Κρέμασε με πλασέ τον Κουέστα.

Άρης-Ολυμπιακός: Ο Χασάν κλέβει και κάνει το 2-0 για τους Πειραιώτες (pics)
Συντάκτης: Αλέξανδρος Κωτάκης Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Με 2-0 προηγείται ο Ολυμπιακός  επί του Άρη στο ημίχρονο (στο «Κλεάνθης Βικελίδης») σε παιχνίδι για την 7η αγωνιστική των πλέι οφ της Super League 1.

Οι Πειραιώτες άνοιξαν το σκορ στο 34′ με σουτ του Μασούρα μετά από την κάθετη του Καμαρά. Το δεύτερο γκολ ο Χασάν.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Άρης – Ολυμπιακός: Ανοίγει το σκορ ο Μασούρας (vid+pics)

Στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους η ομάδα του Πέδρο Μαρτίνες διπλασίασε τα τέρματά της.

Ο Λούκας Σάσα γύρισε την μπάλα προς τα πίσω με τον Δεληζήση να μην προλαβαίνει και τον Χασάν να κρεμάει με πλασέ τον Κουέστα για το 0-2.

Στο 41′ ο Άρης άγγιξε το γκολ, καθώς ο Γιάννης Φετφατζίδης έστειλε τη μπάλα στο δοκάρι με κοντινό πλασέ.

Δείτε το γκολ του Χασάν για το 0-2