SUPER LEAGUE 2
Ανακοίνωσαν Μακρίδη τα Τρίκαλα
Ο 27χρονος εξτρέμ που έμεινε ελεύθερος από τον Καραϊσκάκη Άρτας θα συνεχίσει την καριέρα του στην θεσσαλική ομάδα![Ανακοίνωσαν Μακρίδη τα Τρίκαλα](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/06/makridis.jpg)
Μία ακόμα σημαντική προσθήκη για τον ΑΟ Τρικάλων. Οι “κυανέρυθροι” προχώρησαν στην απόκτηση του Στέλιου Μακρίδη που έμεινε ελεύθερος από την ΑΕ Καραϊσκάκη Άρτας.
Ο 27χρονος εξτρέμ προέρχεται από μία εξαιρετική σεζόν με τους Αρτινούς, όπου πραγματοποίησε 28 συμμετοχές, μοιράζοντας και 4 ασίστ στο φετινό πρωτάθλημα της Football League. Στο παρελθόν έχει αγωνιστεί σε ΑΣ Σουρμένων, Φωστήρα, ΑΟΚ Κέρκυρα, ΟΦΗ και ΑΕ Κηφισιάς.
Η ανακοίνωση της ΠΑΕ:
«Στον ΑΟ Τρίκαλα θα συνεχίσει την καριέρα του ο Στέλιος Μακρίδης. Ο 27χρονος επιθετικός μέσος συναντήθηκε με τον Τεχνικό Διευθυντή Κώστα Νεμπεγλέρα στα γραφεία της ΠΑΕ όπου και υπέγραψε το συμβόλαιό του με τον ΑΟΤ».