SUPER LEAGUE 2
Απέκτησε Ανδρέα Κόκα ο Βόλος
Ο 22χρονος αμυντικός Ανδρέα Κόκας, έπαιζε φέτος στον Ναυπακτιακό Αστέρα, έχοντας 6 παρουσίες στη Γ´ Εθνική![Απέκτησε Ανδρέα Κόκα ο Βόλος](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2019/01/kokkas.jpg)
Ενισχύεται με τον Ανδρέα Κόκα ο ΝΠΣ Βόλος.
Ο 22χρονος αμυντικός έπαιζε φέτος στον Ναυπακτιακό Αστέρα, έχοντας 6 παρουσίες στη Γ´ Εθνική, ενώ την προηγούμενη τριετία αγωνιζόταν στον Ολυμπιακό Βόλου.
Αναλυτικά η ανακοίνωση της θεσσαλικής ομάδας:
“Η ΠΑΕ Βόλος ανακοινώνει την απόκτηση του 21χρονου ακραίου αμυντικού Ανδρέα Κόκα. Ο Κόκας αγωνιζόταν στον Ναυπακτιακό Αστέρα, ενώ τα δύο προηγούμενα χρόνια φορούσε τη φανέλα του Ολυμπιακού Βόλου”.