SUPER LEAGUE 2

Super League 2 – 2oς όμιλος: Ξεφεύγει ο Λεβαδειακός – Αποτελέσματα – Βαθμολογία

Super League 2 - 2oς όμιλος: Nίκες για Λεβαδειακό, Καλαμάτα, Αιγάλεω και ΟΦ Ιεράπετρας.

Super League 2 – 2oς όμιλος: Εύκολα τη Ρόδο ο Λεβαδειακός, πέρασε από την Ιεράπετρα η Καλαμάτα. Νίκη με χατ - τρικ Μπαϊροβιτς τα Χανιά. Τρίποντο και για το Αιγάλεω.
Συντάκτης: Νίκος Μαρκάτος Χρόνος ανάγνωσης: 2 λεπτά

Super League 2 – 2oς όμιλος: Νίκησε τον Ηρόδοτο και άυξησε τη διαφορά από τους υπόλοιπους ο Λεβαδειακός. Νίκες για Καλαμάτα, Αιγάλεω, Ιεράπετρα.

Super League 2 – 2oς όμιλος: Ανοίγει την απόσταση από τους υπόλοιπους ο Λεβαδειακός μετά τη νίκη του στο Ρέθυμνο επί του Ηροδότου (1-0). Το γκολ που έκρινε την αναμέτρηση ο Νίλι.

Τέταρτη σερί νίκη για την Καλαμάτα με σκόρερ τον Λουκινα στα Περιβόλια (2-1) και πρώτη εντός έδρας ήττα για τα Χανιά.

Μόνο η Ιεράπετρα χαμογέλασε από τις ομάδες της Κρήτης, επικρατώντας 2-1 της Κηφισιάς, με ανατροπή. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με τον Τετέι, ο Μεσσιδόρο ισοφάρισε στη τελευταία φάση του πρώτου ημιχρόνου για τους γηπεδούχους, με τον Αντερέγκεν να ολοκληρώνει την ανατροπή στο 60′ και να διαμορφώνει το τελικό 2-1.

Μεγάλη νίκη για το Αιγάλεω. Το «Σίτι» επικράτησε εύκολα 3-1 της Ρόδου, με δύο πέναλτι και ένα… αυτογκόλ και σκαρφάλωσε στην πέμπτη θέση.

Ισοπαλία στο 90′ στο Αστέρας Βλαχιώτη – Καραϊσκάκης, με τα γκολ να μπαίνουν στο τέλος του κάθε ημιχρόνου. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με τον Ρούνει στο 45′ και τους γηπεδούχους να ισοφαρίζουν στο 90′ με τον Λεωνιδόπουλο.