ΞΑΝΘΗ
Ξάνθη: Κρούσμα κορονοϊού στην ομάδα – Πάει για αναβολή το μπαράζ
Θετικό κρούσμα κορονοϊού βρέθηκε σε μέλος της αποστολής της Ξάνθης, λίγο πριν τον αγώνα μπαράζ κόντρα στον Απόλλωνα Σμύρνης (22/8, 20:00). Η «Ελαφριά Ταξιαρχία» θα παραμείνει στην Καβάλα, αφού ενημερώθηκε να μην αποχωρήσει για την Αθήνα, αν και ο αγώνας με την Ξάνθη δεν θα πραγματοποιηθεί. Αξίζει να σημειωθεί ότι όλη η Ξάνθη θα κάνει...![Ξάνθη: Κρούσμα κορονοϊού στην ομάδα – Πάει για αναβολή το μπαράζ](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/08/xanthi-7.jpg)
Θετικό κρούσμα κορονοϊού βρέθηκε σε μέλος της αποστολής της Ξάνθης, λίγο πριν τον αγώνα μπαράζ κόντρα στον Απόλλωνα Σμύρνης (22/8, 20:00).
Η «Ελαφριά Ταξιαρχία» θα παραμείνει στην Καβάλα, αφού ενημερώθηκε να μην αποχωρήσει για την Αθήνα, αν και ο αγώνας με την Ξάνθη δεν θα πραγματοποιηθεί.
Αξίζει να σημειωθεί ότι όλη η Ξάνθη θα κάνει τεστ για τον κορονοϊό, ενώ στη συνέχεια θα γίνει το ίδιο 48 ώρες αργότερα. Το παιχνίδι αναμένεται να οριστεί σε νέα ημερομηνία.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Ξάνθη – Απόλλων Σμύρνης: Το κανάλι που θα μεταδώσει το μπαράζ
ΜΗ ΧΑΣΕΤΕ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ