ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
Ολυμπιακοί Αγώνες 2020: Η πρώτη ανάρτηση του Πετρούνια
Ο Λευτέρης Πετρούνιας έκανε περήφανη την Ελλάδα με το αργυρό μετάλλιο στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Τόκιο και στο πρώτο του μήνυμα στα social media δήλωσε ευτυχισμένος.![Ολυμπιακοί Αγώνες 2020: Η πρώτη ανάρτηση του Πετρούνια](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2021/08/petrounias-3.jpg)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2020: Ο Λευτέρης Πετρούνιας έκανε περήφανη την Ελλάδα με το αργυρό μετάλλιο στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Τόκιο και στο πρώτο του μήνυμα στα social media δήλωσε ευτυχισμένος.
Ο «άρχοντας των κρίκων» έγραψε στο πρώτο του μήνυμα: «Είμαι ευτυχισμένος με αυτό το αποτέλεσμα ! Πρώτα για όσα πέρασα τα τελευταία χρόνια και βρίσκομαι σήμερα εδώ και ύστερα γιατί μου δίνει κίνητρο αυτό το αποτέλεσμα να συνεχίζω να γίνομαι καλύτερος ! Η κορυφή μας ανήκει ! Ευχαριστώ Ελλάδα».
Ο επόμενος στόχος για τον Λευτέρη Πετρούνια είναι το χρυσό στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού.
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ