ΤΕΝΙΣ
Η Μαρέβα Γκραμπόφκσι Μητσοτάκη με την κόρη της Δάφνη εμψυχώνουν τη Μαρία Σάκκαρη στο US Open!
Η Μαρία Σάκκαρη αντιμετωπίζει αυτή την ώρα την Πέτρα Κβίτοβα για τους «32» του US Open και στο πλευρό της έχει κάποιες ιδιαίτερες παρουσίες.![Η Μαρέβα Γκραμπόφκσι Μητσοτάκη με την κόρη της Δάφνη εμψυχώνουν τη Μαρία Σάκκαρη στο US Open!](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2021/09/gipedo2.jpg)
Εκτός από την μητέρα της και πρώην καταξιωμένη τενίστρια Αγγελική Κανελλοπούλου, είναι η σύζυγος του Κυριάκου Μητσοτάκης Μαρέβα Γκραμπόφσκι Μητσοτάκη μαζί με την κόρη της Δάφνη.
Η κυρία Μητσοτάκη βρίσκεται αυτές τις ημέρες στις ΗΠΑ τις τελευταίες ημέρες, καθώς η κόρη της Δάφνη έχει πάει εκεί για να ξεκινήσει τις σπουδές της. Άλλωστε πριν από λίγες εβδομάδες ο ίδιος ο Πρωθυπουργός είχε πάει την κόρη του στην Αμερική προκειμένου να εγκατασταθεί εκεί.
Φυσικά η παρουσία της Μαρέβα Μητσοτάκη στο γήπεδο δεν είναι τυχαία καθώς ο γιος της Κωνσταντίνος Μητσοτάκης διατηρεί σχέση με τη Μαρία Σάκκαρη. Γεγονός που οι δύο νέοι έχουν παραδεχτεί δημοσίως.
Δείτε παρακάτω φωτογραφίες