ΤΕΝΙΣ
Νίκησε και συνεχίζει ο Τσιτσιπάς στη Ρώμη!
Aπ’ ευθείας wild card για τη Ρώμη δεν πήρε ο Στέφανος Τσιτσιπάς και μοιραία αγωνίστηκε στον πρώτο προκριματικό γύρο του Μάστερς της Ιταλίας. Επαιξε κόντρα στον Μιχαήλ Κουκούσκιν, ο οποίος τον δυσκόλεψε αρκετά αλλά τελικά τον νίκησε. Ο Στεφ επικράτησε με 5-7, 6-3, 7-6(5) και θα συνεχίσει στο δεύτερο προκριματικό γύρο του τουρνουά.![Νίκησε και συνεχίζει ο Τσιτσιπάς στη Ρώμη!](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/05/Tsitsipas_stef.jpg)
Aπ’ ευθείας wild card για τη Ρώμη δεν πήρε ο Στέφανος Τσιτσιπάς και μοιραία αγωνίστηκε στον πρώτο προκριματικό γύρο του Μάστερς της Ιταλίας.
Επαιξε κόντρα στον Μιχαήλ Κουκούσκιν, ο οποίος τον δυσκόλεψε αρκετά αλλά τελικά τον νίκησε. Ο Στεφ επικράτησε με 5-7, 6-3, 7-6(5) και θα συνεχίσει στο δεύτερο προκριματικό γύρο του τουρνουά.