ΒΟΛΕΪ
Αναμένονται Ραουβέρντινκ και Τερβαπόρτι στον Ολυμπιακό!
H ομάδας βόλεϊ ανδρών του Ολυμπιακού συνεχίζει σε εντατικούς ρυθμούς την προετοιμασία της, ενώ το επόμενο διήμερο οι Πειραιώτες θα δώσουν δυο ακόμα φιλικά.![Αναμένονται Ραουβέρντινκ και Τερβαπόρτι στον Ολυμπιακό!](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/09/volley.jpg)
H ομάδας βόλεϊ ανδρών του Ολυμπιακού συνεχίζει σε εντατικούς ρυθμούς την προετοιμασία της, ενώ το επόμενο διήμερο οι Πειραιώτες θα δώσουν δυο ακόμα φιλικά.
Την Πέμπτη (27/9) στις 19:00, οι «ερυθρόλευκοι» θα αντιμετωπίσουν την Κηφισιά στο Ζηρίνειο ενώ την Παρασκευή (28/9) στις 18:00 θα παίξουν με τον Παμβοχαϊκό στο Βραχάτι. Στο μεταξύ τις προσεχείς ημέρες αναμένονται οι αφίξεις των διεθνών Γερούν Ραουβέρντινκ και Έεμι Τερβαπόρτι.
Ο Ολλανδός ακραίος θα φτάσει την Κυριακή (30/9) στη χώρα μας και τη Δευτέρα (1/10) αναμένεται ο Φιλανδός πασαδόρος, προκειμένου να ενσωματωθούν στην προετοιμασία των πρωταθλητών.
Οι Ρώσοι προσφεύγουν στο CAS για την απόφαση της IAAF!