ΒΟΛΕΪ
Σήκωσε μαζί με τον Μπλέτσα την κούπα ο Χριστοφιδέλης
Σε μία σπουδαία κίνηση προέβη ο Κώστας Χριστοφιδέλης. Λίγα δευτερόλεπτα πριν να σηκώσει την κούπα του πρωταθλητή Ελλάδας, ο εμβληματικός αρχηγός του Ολυμπιακού φώναξε κοντά του την ψυχή των “ερυθρολεύκων”, τον φροντιστή της ομάδας, Σπύρο Μπλέτσα. Έτσι, οι δυο τους σήκωσαν μαζί την κούπα στον ουρανό του «Μελίνα Μερκούρη».![Σήκωσε μαζί με τον Μπλέτσα την κούπα ο Χριστοφιδέλης](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/05/Olympiacos-Mpletsas.jpg)
Σε μία σπουδαία κίνηση προέβη ο Κώστας Χριστοφιδέλης.
Λίγα δευτερόλεπτα πριν να σηκώσει την κούπα του πρωταθλητή Ελλάδας, ο εμβληματικός αρχηγός του Ολυμπιακού φώναξε κοντά του την ψυχή των “ερυθρολεύκων”, τον φροντιστή της ομάδας, Σπύρο Μπλέτσα.
Έτσι, οι δυο τους σήκωσαν μαζί την κούπα στον ουρανό του «Μελίνα Μερκούρη».