![Φεύγει από τον Ολυμπιακό για τον Άρη!](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2024/02/karupidis-1.jpg)
Το δρομολόγιο Πειραιάς – Θεσσαλονίκη το έχουμε δει ουκ ολίγες φορές τα τελευταία χρόνια. Και είναι πολύ πιθανό να το ξαναδούμε αυτό το καλοκαίρι. Με ποιον παίκτη που αρέσει πολύ στον Θεόδωρο Καρυπίδη;
Το δρομολόγιο Πειραιάς – Θεσσαλονίκη το έχουμε δει ουκ ολίγες φορές τα τελευταία χρόνια. Και είναι πολύ πιθανό να το ξαναδούμε αυτό το καλοκαίρι. Με ποιον παίκτη που αρέσει πολύ στον Θεόδωρο Καρυπίδη;