SPORTMINUTE
Γι’ αυτή τη φάση «φωνάζει» ο Ηρακλής (vids)
Ο Ηρακλής γνώρισε την ήττα στο Ψυχικό για την 22η αγωνιστική της Α2 ωστόσο οι άνθρωποί του κατέθεσαν ένσταση διαμαρτυρόμενοι για τη συγκεκριμένη φάση.![Γι’ αυτή τη φάση «φωνάζει» ο Ηρακλής (vids)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/03/psixiko-iraklis-gagaloudis.jpg)
Ο Ηρακλής γνώρισε την ήττα στο Ψυχικό για την 22η αγωνιστική της Α2 ωστόσο οι άνθρωποί του κατέθεσαν ένσταση διαμαρτυρόμενοι για τη συγκεκριμένη φάση.
Στα 18 δευτερόλεπτα για τη λήξη ο Γκαγκαλούδης έκανε το λέι απ, με τον Τσιώκο να διώχνει την μπάλα. Όπως υποστηρίζουν οι Θεσσαλονικείς, και φαίνεται και από το βίντεο, ο παίκτης του Ψυχικού τραβάει τη στεφάνη.