SPORTMINUTE
Περίπατος για τον Ερυθρό Αστέρα πριν από το ΟΑΚΑ
Ο Ερυθρός Αστέρας επικράτησε με 91-63 της Μόρναρ στο πρώτο παιχνίδι της ημιτελικής σειράς στην Αδριατική Λίγκα![Περίπατος για τον Ερυθρό Αστέρα πριν από το ΟΑΚΑ](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/03/29342236_1554179901317109_4708189432442781696_n.jpg)
Με εντυπωσιακό τρόπο άρχισε τις υποχρεώσεις του στα ημιτελικά της Αδριατικής Λίγκας, ο Ερυθρός Αστέρας. Λίγες ημέρες πριν από την επίσκεψή του στο ΟΑΚΑ για το παιχνίδι με τον Παναθηναϊκό, οι «ερυθρόλευκοι» επιβλήθηκαν με 91-63 της Μόρναρ.
Για τον Ερυθρό Αστέρα έπαιξαν: Κέσελ 8, Νταβίντοβατς 2, Λάζιτς 3, Άντιτς 5, Ντόμπριτς 7, Φελντέιν 23, Γιάνκοβιτς 2, Ρότσεστι 10, Όμιτς 10, Λεσόρτ 2, Ένις 2, Μπιέλιτσα 17.