![Θλάση ο Βλάχος](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/03/1870064.jpg)
Ο ένας μετά τον άλλον σκάνε φέτος οι τραυματισμοί στον Πανιώνιο. Τελευταίο θύμα ο Βαλεντίνος Βλάχος, ο οποίος τα προηγούμενα χρόνια δύσκολα αντιμετώπιζε θέματα. Φέτος, όμως, έχει καταπονηθεί πάρα πολύ με αποτέλεσμα να υποστεί θλάση στον οπίσθιο μηριαίο στο παιχνίδι με τον Ατρόμητο. Ο 26χρονος δεξιός μπακ εκτιμάται πως θα χρειαστεί περίπου 20 μέρες για να είναι έτοιμος.
Το θετικό είναι πως έρχεται τώρα η διακοπή του πρωταθλήματος και θα κερδίσει έτσι λίγο χρόνο. Αυτό ισχύει τόσο για τον Λάμπρου, ο οποίος θα επιστρέψει πιο ομαλά, όσο και για τον Τασουλή, ο οποίος σταδιακά θα προσπαθήσει να ανεβάσει στροφές.