EXTRATIME
Εκλογές 2019: Εντυπωσιακή επανεκλογή Παχατουρίδη στο Περιστέρι με 74%
Εκλογές 2019: Ποσοστά που δύσκολα συναντά κανείς πέτυχε ο Δήμαρχος Περιστερίου Ανδρέας Παχατουρίδης στις δημοτικές εκλογές. Με τις ψήφους καταμετρημένες στο 50% των εκλογικών κέντρων ο δήμαρχος Περιστερίου συγκεντρώνει ποσοστό 74,2%. Δεύτερος ο Γιώργος Σιδέρης με 7,8% και τρίτος ο Θανάσης Καποτάς με 5,5%.![Εκλογές 2019: Εντυπωσιακή επανεκλογή Παχατουρίδη στο Περιστέρι με 74%](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2019/05/vorylla_paxatouridis.jpg)
Εκλογές 2019: Ποσοστά που δύσκολα συναντά κανείς πέτυχε ο Δήμαρχος Περιστερίου Ανδρέας Παχατουρίδης στις δημοτικές εκλογές.
Με τις ψήφους καταμετρημένες στο 50% των εκλογικών κέντρων ο δήμαρχος Περιστερίου συγκεντρώνει ποσοστό 74,2%. Δεύτερος ο Γιώργος Σιδέρης με 7,8% και τρίτος ο Θανάσης Καποτάς με 5,5%.